• 2022/2023

PRZEGLĄD PIOSENKI EKOLOGICZNEJ „WESOŁY PAŁACYK”

Dnia 20.04.2023r. cztery dziewczynki z naszego przedszkola – Amelka, Hania, Helenka i Jagoda- wzięły udział w Przeglądzie Piosenki Ekologicznej „Wesoły Pałacyk” , organizowanym przez Przedszkole Miejskie nr 6 w Toruniu. Występy dzieci przeplatane były różnorodnymi zagadkami i zabawami ruchowymi. Wszystkie przedszkolaki były fantastyczne. W nagrodę każdy uczestnik otrzymał upominek oraz pamiątkowy dyplom. Dziewczynkom gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów!

Dnia 22.03.2023r. Lena i Dagmara brały udział w XXIII Międzyprzedszkolnej Scenie Piosenki i Poezji

Martyna Bukowska z grupy "Kubusie Puchatki" zdobyła wyróżnienie w Ogólnopolskim Konkursie Plastycznym " Gdy Mikołaj Kopernik dzieckiem był". GRATULUJEMY!

Wyniki konkursu "Książeczka sensoryczna":

1 miejsce - Wiktor Lubowicz

1 miejsce - Hanna Piotrowska

2 miejsce - Dominik Przybyszewski

3 miejsce - Jan Siudziński

wyróżnienia otrzymują pozostali uczestnicy konkursu.

1. NAGRODA PIENIĘŻNA ZA ZAJĘCIE III MIEJSCA W ZBIÓRCE MAKULATURY.

2.

3. WYRÓŻNIENIE W KONKURSIE "POKOLORUJ SWÓJ POJEMNIK NA PUSZKI" http://odpady.torun.pl/aktualnosc/minikonkurs-rozstrzygni%C4%99ty

4. WYGRALIŚMY 3 VOUCHERY PO 500 ZŁ NA ŚRODKI HIGIENICZNE W KONKURSIE MARKI ROSSMANN "CZYŚCIOCHOWE PRZEDSZKOLE"